Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda

Reklama

Často hledáte, jak…

Edice

CD Načeva/Pavlíček/DJ Five

Vydavatelství týdeníku Respekt vydalo nové CD Moniky Načevy, Michala Pavlíčka a DJ Five s titulem MAMI.

  • Autor: Respekt
• Autor: Respekt
  • Autor: Respekt
• Autor: Respekt

Vydavatelství týdeníku Respekt - R-PRESSE spol. s r. o. vydává nové CD Moniky Načevy,Michala PavlíčkaDJ Five s titulem MAMI.

Deska obsahuje deset písní, jejichž styl charakterizuje sama Načeva jako Active Chillout. Jde o proud hudby vyzařující napětí a zvláštní klid zároveň. Album je mírně psychedelické a hodně hypnotické. Hudba nese na jednu stranu jasný rukopis Michala Pavlíčka, který se podepsal na šesti kompozicích (jeho rify a zvučnou kytaru), na stranu druhou je zde nepřeslechnutelný vliv hráčů na gramofony a elektroniku, kterými jsou DJ Five, DJ Side, Tim Wright nebo Karaoke Tundra. Nad tím vším se ladně vznáší sexy alt Moniky Načevy, který se skvěle pojí se všemi zvuky.

Koncert a křest alba MAMI za účasti všech protagonistů (CD pokřtil Jáchym Topol) proběhl ve středu 26. 9. 2007 od 20.30 hod. v Rock Café, Národní třída 20, Praha 1.

CD je možno zakoupit v internetovém obchodě na cd.respekt.cz nebo v běžné distribuci za 249 Kč, či stáhnout na allmusic.czi-legalne.cz.

Vydáním první desky z edice Respektu ale spolupráce Moniky Načevy a Respektu nekončí. Respekt/Načeva/Pavlíček a DJ Five připravují na začátek roku 2008 tříměsíční koncertní turné po regionálních městech České republiky.

www.myspace.com/naceva

www.michalpavlicek.cz

www.djfive.com

Poslechněte si ochutnávku Obrovský slunce:

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].