Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Společnost Echo

Facebook vs. prsa a Donald Trump

Týden v sociálních médiích

prsa
Facebook jinak stále velmi trápí prsa. • Autor: Ilustrace - Pavel Reisenauer

Zůstane nám nebohý Twitter na ocet? Má Mark Zuckerberg rád Donalda Trumpa nebo jen ctí diverzitu? Jak se na internetu chovat k ženám? Samé otázky…na které se spolu pokusíme si s novým Echem odpovědět. Nebo alespoň udělat názor. Příjemné čtení!

Facebook

Twitter

Instagram

Snapchat

  • Představte si cílovku Snapchatu: Rozjuchané teenagery, kteří udrží pozornost asi tak tři vteřiny. A představte si cílovku Economistu: Seriózní, vlivné a rozvážné starší lidi, nejspíš z londýnského City. A i přes zdánlivý nesoulad je teď Economist na Snapchatu. Asi budeme muset pohnout a konečně tam dostat i Respekt, co říkáte.  

  • Ale to se podívejme, tohle je příjemná zpráva. Snapchat se zbavil automatického přehrávání stories, takže když dokoukáte na stories, co vás zajímají, nemusíte hned nutně koukat na další, co už vás třeba netankují.

Doporučujeme

  • No a kdo se chce trochu pobavit a trochu poučit, tak si přečte tadyhle návodný text Sary Benincasa o tom, jak se na internetech chovat k lidem, obecně známým jako ženy. Praktické!

Přihlaste se k odběru

* povinný údaj

Předchozí vydání

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Jan Růžička

editor, sociální sítě

kolega
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte