Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Echo, Společnost

Facebook vs. prsa a Donald Trump

Týden v sociálních médiích

Facebook jinak stále velmi trápí prsa.  • Autor: ilustrace: Pavel Reisenauer
Facebook jinak stále velmi trápí prsa. • Autor: ilustrace: Pavel Reisenauer

Zůstane nám nebohý Twitter na ocet? Má Mark Zuckerberg rád Donalda Trumpa nebo jen ctí diverzitu? Jak se na internetu chovat k ženám? Samé otázky…na které se spolu pokusíme si s novým Echem odpovědět. Nebo alespoň udělat názor. Příjemné čtení!

Facebook

Twitter

Instagram

Snapchat

  • Představte si cílovku Snapchatu: Rozjuchané teenagery, kteří udrží pozornost asi tak tři vteřiny. A představte si cílovku Economistu: Seriózní, vlivné a rozvážné starší lidi, nejspíš z londýnského City. A i přes zdánlivý nesoulad je teď Economist na Snapchatu. Asi budeme muset pohnout a konečně tam dostat i Respekt, co říkáte.  
  • Ale to se podívejme, tohle je příjemná zpráva. Snapchat se zbavil automatického přehrávání stories, takže když dokoukáte na stories, co vás zajímají, nemusíte hned nutně koukat na další, co už vás třeba netankují.

Doporučujeme

  • No a kdo se chce trochu pobavit a trochu poučit, tak si přečte tadyhle návodný text Sary Benincasa o tom, jak se na internetech chovat k lidem, obecně známým jako ženy. Praktické!

#mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; } /* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block. We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

Přihlaste se k odběru* povinný údajEmailová adresa *

Předchozí vydání

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].