0:00
0:00
Astrounat Brázda
Odvaha nejen číst

Denní menu11. 11. 20162 minuty

Kim Kardashian na sociálních sítích mlčí, přesto nabírá fanoušky

Autor: REUTERS

37 dnů. Přesně tak dlouho o sobě na sociálních sítích nedala vědět Kim Kardashian West a stále mlčí. To je dlouhá odmlka na kdekoho, avšak pro členku rodiny Kardashianových, kteří svůj byznys vybudovali na permanentním sdílení, se jedná takřka o odchod na odpočinek.

Pauza následuje poté, co byla Kardashian West na začátku října přepadena v pařížském luxusním apartmánu v Hôtel de Pourtalès. Z osobních důvodů je to pochopitelné rozhodnutí, avšak pro celebritu, jejíž značka vyrostla na sponzorovaném obsahu a zpeněžení každodenních činnosti, to je krok, který ji stojí peníze.

Reklama

Konkrétně 300 tisíc dolarů týdně, jak kalkuluje Kari Paul ve svém článku pro server MarketWatch. To vše pramení jen z toho, že tato hvězda reality show spravuje o svém životě 86,6 milionu followerů na Instagramu a 48,9 milionu na Twitteru.

Ticho na sítí by se dalo číst i jako snaha Kardashian West nastavit si nově hranici mezi soukromým a veřejným prostorem poté, co zažila nečekanou násilnou invazi do soukromé zóny. Ukazuje se však, že jakkoli byla současná pauza podmíněná traumatizujícím zážitkem, Kardashian West se na sítě vrátí v plné síle. I v době nulové aktivity totiž denně nabírá followery po desítkách tisíc.


Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].