35C_jaros
Autor: Milan Jaroš

Nabídl jsem pedagogům, že když mi napíší, pošlu jim zdarma texty Respektu o Ukrajině, které načetl Ivan Trojan. Už jsme to odeslali stovkám učitelů. A pořád píší další. Už to není v mých silách přeposílat osobně. Chtěl jsem udržet jen pedagogy, protože pro nás je důležité, aby si nás lidé předpláceli a mohli jsme to dělat dál. Ale tohle je radost, ten zájem je skvělý. Tady jsou odkazy, kde jsou čtyři texty Respektu načtené Ivanem o Ukrajině. Zdůrazňuji, ty texty nejsou psané přímo pro děti. Takže někteří učitelé pouští ukázky, jiní celý text. Nechávám to na vašem posouzení. Budu rád, když vás to třeba inspiruje k předplatnému. Případně mi napište do e-mailu či do zpráv, co na to děti říkaly. Mimochodem, Ivan Trojan má z toho zájmu obrovskou radost.

Erik Tabery

Reklama
Reklama

 

Editorial • Pravá tvář Adolfa Putina

 

Téma • Probuzení v novém světě

 

Reportáž • Po silnici M12 do bezpečí

 

Reportáž • Třeba se za chvíli vrátíme

(Stahovat audiostopy můžete kliknutím pravého tlačítka na přehrávač nebo rozkliknutím tří teček vpravo, záleží na prohlížeči.)

 

https://www.youtube.com/watch?v=P1NSTczKR3g

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na opravy@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte