Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

sipky
sipky • Autor: Respekt
RESPEKT
respekt • Autor: Respekt

Respekt

Proti ebole

Dlouholetý spolupracovník organizace Lékaři bez hranic Petr Macek a jeho kolegyně Pavlína Kozelková se vydali do Libérie pomáhat nemocným ebolou. Jsou zatím zřejmě jedinými Čechy, kteří v západní Africe proti mimořádně nebezpečné epidemii zasahují. Macek pracuje jako lékař, Kozelková pomáhá na místě organizovat příjezdy zahraničních pracovníků.

despekt
despekt • Autor: Respekt

Despekt

Lhostejnost k uprchlíkům

Ministr vnitra Milan Chovanec a jeho kolegyně z rezortu spravedlnosti Helena Válková ignorovali minulý týden důležité jednání Evropská rady, kde se řešila kritická situace s uprchlíky směřujícími na jih Evropy. Jen do Itálie se letos z Afriky přeplavilo asi 130 tisíc lidí, téměř tři tisíce uprchlíků se utopily. Česko stejně jako další státy by mělo nabídnout Itálii asistenci, Sobotkova vláda je však k problému zatím lhostejná.


Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte