Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

minuly_tyden_s.jpg

V Brně se konal festival ohňostrojů. Analytici z Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) ohlásili konec krize a začátek nové éry růstu. Volby do sněmovny vyhrála ČSSD s 22 procenty. Druhá ODS získala o dvě procenta méně, třetí TOP 09 obdržela šestnáct a půl procenta; do dolní komory se dostala ještě komunistická strana a Věci veřejné. Zpěvem, tancem, všeobecnou veselicí a otevřenými dveřmi meditačních center oslavilo Česko svátek narození Gótamy Buddhy. Stále pršelo. Pod názvem Všechny šplechty vydal Supraphon krabičku pěti disků s celoživotním dílem Felixe Holzmanna.

Já myslím, že to vypadalo asi dobře, odpověděl předseda ČSSD Jiří Paroubek v rozhovoru pro svoji předvolební, právě vydanou knihu na úvodní dotaz „V jaké jste vyrůstal rodině? Jak to u vás doma vypadalo?“. Klimatologové upozornili veřejnost, že navzdory teplotně podprůměrnému květnu ve střední Evropě bylo letošní čtvrtletí celosvětově nejteplejším obdobím svého druhu od počátku pravidelných měření v roce 1880; všechny dosavadní teplotní rekordy překonal i minulý měsíc duben a podle expertů NASA je vysoce pravděpodobné, že se celý letopočet 2010 stane nejteplejším rokem dosavadní historie. Ostravský ArcelorMittal zahájil přípravné práce na vytěsnění malých akcionářů. Katolická církev se přestala soudit o katedrálu svatého Víta a přenechala její vlastnictví státu.

Ryby uvízly v lagunách. Jsou nepoživatelné, glosoval následky velké vody na jižní…

2010_obalka_R22
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 47 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

2010_obalka_R22
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 47 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 1961
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte