Jindřich Šídlo
Jindřich Šídlo • Autor: Ilustrace – Pavel Reisenauer

dovolte, abych se Vám představila a požádala vás o důvěru v nadcházejících volbách do PSP ČR, v nichž se ucházím o mandát poslankyně na ústecké kandidátce ODS. Jmenuji se Mgr. Ing. Ivana Řápková, je mi, myslím, zhruba 43 let a ráda bych zde rozptýlila veškeré pochybnosti o mém dosaženém vzdělání.

Jindřich Šídlo
Jindřich Šídlo • Autor: Ilustrace – Pavel Reisenauer
Vystudovala jsem základní školu, takovou velkou, žlutou. Paní učitelka se jmenovala Jaruška, moc milá starší paní, která si na mě určitě pamatuje. Individuálně jsem u ní složila zkoušku z básničky „Ema má maso, ó my se máme“. Notýsek se mi bohužel ztratil při známém pádu obří laviny na Chomutov.

Po úspěšném složení maturity těsně před zničujícím požárem města, během nějž padlo mé maturitní vysvědčení za oběť ohni, jsem nejprve absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Hodně vysokou. Nejspíš tu na Žižkově. Jezdila jsem tam z kolejí z Jarova devítkou a žádám na tomto místě o omluvu všechny, kteří tvrdí, že tam devítka někdy nejezdila. Jsem kdykoli ochotna předložit svůj index či alespoň všechny tři zbývající strany z něj, resp. jejich opisy, neboť originál se bohužel ztratil během mého stěhování do kanceláře primátorky statutárního města Chomutov.

Své vzdělání jsem si v následujících letech rozšířila studiem na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni, kam jsem pravidelně – každý rok minimálně jednou – dojížděla.…

2009_obalka_R46
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 45 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

2009_obalka_R46
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 45 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte