Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_2023.gif
mobrazek_2023.gif • Autor: Respekt

vobrazek_2023.jpeg
Fotografie: Kresba Pavel Reisenauer • Autor: Respekt

Dlouhé sucho zastavilo lodní dopravu. Denní produkce Hanácké kyselky vystoupala na milion litrů minerálky. Dosavadní místopředseda vlády a ministr spravedlnosti Pavel Rychetský podal demisi a odešel na Ústavní soud. Média přinesla zprávu, že teroristé z Al Kajdy vyhodili do povětří hotel Marriott v Jakartě. V Praze na Letné se sešlo sedm tisíc mladých křesťanů z celé Evropy. Při výstupu v pohoří Pamír zahynul český horolezec a další zemřel při pokusu zdolat vrchol kamčatské sopky Ključevskaja. Policie požádala senátory, aby zbavili imunity svého kolegu Alexandra Nováka (ODS), který je podezřelý z toho, že vloni inkasoval čtyřicetimilionový úplatek za zprostředkování prodeje akcií Severočeské plynárenské německému podniku Verbundenz Gas. Řeknu to takhle: podnikám v několika zahraničních firmách a teď nedokážu říct, o jakou akci se tehdy jednalo – samozřejmě že zhruba vím, o co jde, ale neznám ty detaily, o které se opírá policie, odpověděl senátor Novák na otázku MF Dnes, za co a od koho mu v roce 1999 přišlo na jeho rakouský účet 43 milionů korun. Na Kampu se vrátila obří židle Magdaleny Jetelové unesená velkou vodou při loňských povodních. Lékaři z české vojenské nemocnice v Basře vzkázali do Prahy, že jim chybějí léky. Vinou neznámého žháře shořel evangelický kostel v Rumburku. Společnost Atlantik finanční trhy koupila dluhy krachující cestovní kanceláře Fischer. Pět zdejších otců se…

v33.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 39 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v33.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 39 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte