Minulý týden

Minulý týden

V centru Českých Budějovic vybuchl policejní muniční sklad. Renomovaná britská poradenská firma DRI předpověděla zánik automobilky Tatra. Zlevnily brambory a vajíčka. Družstvo českých borců získalo zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili na amsterodamském mistrovství světa v těsnopisu a psaní na stroji. V Düsseldorfu zemřel Vlado Dzurilla. Na Velké Javorině proběhly tradiční Slavnosti bratrství Čechů a Slováků. Všechno jsem si to vymyslel, jen abych se pomstil, a pak jsem po výhrůžkách zastřelením raději s rodinou odjel do zahraničí, vypověděl před disciplinární komisí sudí Roman Berbr, který nedávno obvinil trenéra Slávie Františka Cipra ze snahy podplácet rozhodčí. Vstoupil v platnost zákon zakazující prodávat zboží bez české etikety. Na sídlišti v Orlové popraskalo několik panelových domů. Ministr životního prostředí František Benda dal souhlas k výstavbě obří cementárny v Českém krasu. Nad Mladějovem létaly horkovzdušné balóny. Ministerstvo zahraničí se připojilo k západoevropským zemích a odmítlo postup amerického senátu, který jednostranně zrušil embargo na dovoz zbraní do válčící Bosny. Zmije uštkla dvě ženy poblíž Prachatic. V pardubickém závodě Explosia se vznítil nitroglycerinový prach a čtyři lidé byli těžce raněni. Na Křivoklátě zasedal ústřední sněm Občanské demokratické aliance. Policie zatkla skupinu nájemných vrahů vedených bývalým policistou Karlem K. z Rudné u Prahy.

V Plzni se horkem vzedmuly tramvajové koleje. Podobná…

31.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 21 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

31.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 21 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 2135

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte