Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Spolupracujeme

Letní nabídka pro fanoušky Respektu

Vítězná autonavigace • Autor: Archiv
Vítězná autonavigace • Autor: Archiv

Týdeník Respekt vám na toto léto nabízí výhodné předplatné. Pokud si časopis předplatíte za výhodnou cenu 4 368 Kč na 2 roky , získáte autonavigaci Garmin Nüvi 40EE Lifetime.

Tato nabídka platí pro nové nebo navýšené předplatné do 31. 8. 2012 nebo do vyčerpání zásob. Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou s uvedeným časovým závazkem.

Tato nabídka se vztahuje pouze pro nové předplatitele tištěného Respektu (každý, kdo nebyl předplatitelem tištěného Respektu během posledních 6 měsíců). Pokud už někdo tištěné předplatné Respektu má a chce akce využít, je nutné si objednat další předplatné Respektu navíc (například pro někoho v rodině). To znamená „navýšit“ předplatné. Zákazník, který je  uživatelem elektronické verze Respektu a nemá předplacený tištěný Respekt, může nabídky také využít.

Předplatné si můžete objednat přes tento formulář.

Bližší informace vám poskytnou na [email protected].

 

  • Autor: Naďa Straková
• Autor: Naďa Straková

Garmin Nüvi 40EE Lifetime je automobilová navigace se širokoúhlým displejem 4,3“ a mapami 20 blízkých zemí střední a východní Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, asistent řazení do jízdních pruhů, fotorealistické náhledy na křižovatky.


Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].