Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Agenda

Chůzi zdar, elektrokola nechte dole

Když jsem předminulou sobotu se třemi spolužáky z gymplu stoupal stezkou vedoucí přes Kozí hřbety na Luční boudu v Krkonoších, byl zrovna hezký den. Od rána svítilo slunce, takže jsem cestou tu a tam nadšeně fotil údolí a vrcholky a chlubil se těmito snímky na dálku dalšímu kamarádovi, který mi odepisoval, že mám ve fotoaparátu „výborný filtry“. Ale to nebyly filtry, jen čiročirá krása, která vypadala přesně tak, jak jsem ji zvěčnil. Radost jsem měl přitom nejen z ní, ale i z toho, že jsem si dal do těla, zapotil jsem se, zadýchal a nakonec mi ještě odměnou bylo to, co mám na těchto našich velehorách nejradši – procházení se na náhorní planině pod Sněžkou.

Tento prostor je v Krkonoších čím dál dostupnější. Nevede sem sice lanovka, ale lze se sem pohodlně, bez námahy a také daleko rychleji než pěšmo dostat i na elektrokole. A jak jsem si tentokrát poprvé na svých výpravách po Krkonoších všiml, i na elektrické jednokolce. Když kolega Petr Horký před časem ve svém článku o elektrokolech na horách pátral po tom, kolik jich vlastně v Krkonoších je, zjistil, že národní park počty cyklistů na nich neeviduje.

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 49 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 49 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.