Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Politika Agenda

Svět

World's best airport about to get better with its own rainforest and waterfall
Singapur • Autor: Ferrari, Profimedia

V novém žebříčku nejpříjemnějších letišť opět kralují nová letiště v asijských metropolích. Posedmé za sebou vyhrál Singapur, následují Tokio a Soul. Z Evropy se do první desítky dostal jen sedmý Mnichov, osmé Heathrow a desátý Curych. Z amerických letišť se nejvýš dostal Denver, ale až na 32. místo. Kanadský Vancouver skončil sedmnáctý. Žebříček sestavuje společnost Skytrax s ohledem na to, kde je cestujícím nejlépe. 

ROZHLED |technologie

Předplatné pro Apple

Technologická firma Apple oznámila výraznou změnu své obchodní strategie, když představila hned několik předplatitelských plánů. Apple bude napříště nabízet podobně jako například Netflix dlouhodobé předplatné na filmovou produkci, kromě toho také přichází s hromadným předplatným na noviny a časopisy a hromadným předplatným počítačových her. Krok je chápán jako pokus vyrovnat propad spojený se snížením zájmu o hardware firmy, především o její vlajkovou loď iPhone.

Facebook reformuje

Sociální síť Facebook oznámila, že bude napříště blokovat účty propagující separatismus a bílý nacionalismus. Firma zároveň zablokovala tisíce účtů v Rusku, Íránu, Makedonii a v Kosovu kvůli „koordinovanému, neautentickému chování“. Facebook také rozjel masivní reklamní kampaň, v níž tvrdí, že „fake news nejsou náš kamarád“. Americká vláda mezitím Facebook obvinila z diskriminace v cílených reklamních kampaních na trhu s nemovitostmi – firma podle obvinění umožnila…

I_obalka_R14
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 39 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

I_obalka_R14
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 39 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte