Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

RESPEKT
respekt • Autor: Respekt

Pardon, šulinkáři. Vlastně – naturisté

Byl by to úplně běžný spor o tom, jestli a jak využívat pláž u Ostrožské Nové Vsi na Slovácku. Jeden ze zaměstnanců Lesů ČR ovšem debatu se zainteresovanou skupinou plavců, kteří se rádi koupou bez plavek, oficiálně pojmenoval „jednání se šulinkáři“. Neortodoxní označení dál žilo v korespondenci mezi Lesy ČR, úřady a radnicemi. Naturisté se proti neuctivému označení ohradili. Lesy ČR si své faux pas uvědomily a za zaměstnance se omluvily. Ten prý navíc neušel „důrazné výtce“.


DESPEKT

despekt
despekt • Autor: Respekt

České mýtné ticho

Němci by rádi, aby za používání všech jejich silnic cizinci platili. Je to diskriminace v evropském měřítku, nebo náhrada za to, že je Německo tranzitním srdcem kontinentu? Nizozemci, Dánové či Rakušané si myslí to první, hlasitě protestují a Německo asi bude muset své rozhodnutí obhájit u evropského soudního dvora. Co čeští politici? Rozumějí německému plánu? Nebo se jim také nelíbí? Ministr dopravy i premiér mlčí, tedy si o nápadu, který se významně dotkne statisíců českých občanů, nemyslí nejspíš nic.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte