Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

respekt.gif
respekt.gif

RESPEKT

Malý zachránce

Když byl jednoho večera jedenáctiletý Mirek Svoboda sám doma se svou malou sestrou, ucítil štiplavý kouř – od zapomenuté zapnuté plotny chytila a hořela kuchyňská linka. Podle hasičů by zpanikařil i leckdo dospělý. Mirek Svoboda však nejdřív ze všeho odnesl do bezpečí malou sestru a pak šel zavolat pomoc. Za duchapřítomnost, se kterou zachránil sestru, sebe i dům, teď dostal ministerskou medaili. Hasičem prý ale být nechce.despekt
despekt • Autor: Respekt

DESPEKT 

Postižený RegioJet

Železniční dopravce RegioJet Radima Jančury, jenž ve svých sloganech prezentuje „o třídu lepší vlaky“, odmítl začátkem týdne přepravovat vozíčkáře – je to prý složité a zdržuje to přepravu. Dopravce nejprve doporučil takto znevýhodněným cestujícím, aby používali od listopadu konkurenční vlaky – RegiotJet prý nedisponuje nástupními rampami, jež naopak vlastní České dráhy. Po negativních reakcích nabral RegioJet rychle zpátečku a oznámil, že s postiženými spoluobčany počítá a naloží je do vlaku ručně.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte