sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

RESPEKT
respekt • Autor: Respekt

Přání Romům

Jako jeden z mála českých politiků si Jan Fischer vzpomněl na Mezinárodní den Romů. Na své facebookové stránce jim popřál lepší život. „Přeji všem Romům, aby se kvalita jejich života neustále zlepšovala, stejně jako je tomu u celé společnosti, aby nebyli svědky pochodů neonacistů a extremistů demonstrujících proti jejich přítomnosti v naší zemi, aby jejich děti měly možnost získat stejně kvalitní vzdělání jako děti jejich spoluobčanů a aby se Romové stali sebejistou součástí české společnosti, která docení jejich přínos,“ napsal.

 

DESPEKT

despekt
despekt • Autor: Respekt

Kellnerovo Rusko

Podle žebříčku organizace Transparency International je Česká republika na indexu vnímání korupce na nelichotivém 57. místě. Rusko je na tom o několik řádů hůře. Obsadilo 143. místo. Podle nejbohatšího Čecha Petra Kellnera je korupce v Česku mnohem větší než v Rusku. Výrok jistě potěší staronového ruského prezidenta Vladimíra Putina. A Kellnerovi pomůže se jeho rozsáhlými investicemi v Rusku.

 

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte