Reklama
 
2011_obalka_R05

Chudá a líná policie ČR

Co zažívají lidé, kteří požádají policisty o pomoc
Koupit vydání
2011_obalka_R04 Vydání 23.–30. 1. 2011 2011_obalka_R06 Vydání 6.–13. 2. 2011
2011-05-5-1x,policie
Editorial
Editorial: Co všechno padá Erik Tabery RESPEKT - DESPEKT Respekt
Anketa
Anketa: Jak má vláda řešit střet s lékaři? Respekt Má ustoupit nátlaku a na rozdíl od všech ostatních jim zvýšit platy? Nebo má důsledně trvat na svém a přitom riskovat, že v nemocnicích nebude mít, kdo léčit? (Ptali jsme se bývalých ministrů zdravotnictví, v závorce jejich funkční období)
Dopisy
Dopisy Respekt
Deset českých zpráv
Deset českých zpráv, které by vás neměly minout Respekt
Deset světových zpráv
Deset světových zpráv, které by vás neměly minout Respekt
Komentáře
Rozverný předsednický rauš Jan Macháček, Marek Švehla Skandál s účty za předsednictví EU se pro Alexandra Vondru nevyvíjí dobře Život po životě Erik Tabery Otázky kolem aféry ABL a mnoha dalších Český Sputnik Jiří Sobota, Marek Švehla Obamova zpráva o stavu unie se dotýká i nás Opatrný návrh Luděk Niedermayer Penzijní reforma si říká o širokou a trvalou politickou podporu
Glosa
Zajatci rejstříku Petr Třešňák
Audit Jana Macháčka
Střepy z eurokrize Jan Macháček
Ekonomika
Angelin plán Kateřina Šafaříková Volba se blíží: buď půjdeme s Německem, nebo do neznáma
Rozhovory
Hláskovi: Dítě už znovu svůj první rok života nedostane Petr Třešňák V Respektu 8/2019 najdete rozhovor s manželi Hláskovými, průkopníky pěstounské péče pro novorozence
Téma
Těžký návrat Petr Třešňák Železné mříže zaklapnou a do chladného rána vychází vysoký štíhlý muž s vlasy na ramena. Žena čekající na pustém prostranství mezi haldami jednoho ze zrušených příbramských dolů ho srdečně obejme: „Čau, brácho.“ Její přítel mezitím odšpuntuje šampaňské a s výskotem kropí dvojici gejzírem sektu. Za chvíli je ale zase ticho, nikomu není moc do smíchu. „Co byste chtěli, je to popatnáctý,“ odtuší Martin Vecko. „Žádná sláva.“ Právě ho čeká další pokus v jedné z nejtěžších životních disciplín, jaké tato společnost zná. Návrat z kriminálu.
Kultura
Kulturní servis 31. leden - 6. únor V rodinném pekle Tomáš Brolík Cesta z pasti, v níž statisíce českých dětí týrají své rodiče Státe, zlepši se! Bára Procházková Češi hodnotí své Česko Brzda světa Marek Vácha Ve službách Západu Tomáš Lindner „Štve mě, že cizinci vnímají Čínu pokřiveně. Chci, abychom vysílali i nějaké pozitivní příběhy,“ říká Čang, čínský asistent místních zpravodajů belgické televize. Zákon o zachování pohybu Adam Šůra Politici a sportovci přemýšlejí, jak dál po pádu Sazky Musíme mu pomáhat Hana Čápová Kam vede naše děti ministr Josef Dobeš Perská viróza Jiří Sobota Stuxnet odložil bombu, Ahmadínežád je ale na koni Kdo za to může? Josef Pazderka Moskva hledá viníky tragédie na letišti Domodědovo, Rusové však vědí, kde je chyba Penze, nebo život Tomáš Sacher Důchodová reforma se blíží. Poláci se tu svoji rozhodli přiškrtit.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte