37_R15_expo_n.jpg
37_R15_expo_n.jpg • Autor: Respekt

Jsem šéfem EXPO 2010. To znamená, že pracuji na mezinárodním marketingu ČR, což je v době, kdy svět čeká hospodářské oživení, důležitější než jindy. Konkurence bude obrovská – 190 zemí a na 50 dalších vystavovatelů, očekává se nejméně 70 milionů návštěvníků z celého světa. Jen si představte tu frontu!

Na jedné straně jednám s organizátory EXPO 2010 jak za ČR, tak za další účastnické země jako člen Steering Committee a na straně druhé se snažím přijít na způsob, jak do českého pavilonu přilákat co nejvíce návštěvníků. Získávám proto dramaturgy doprovodných programů a jednotlivé tvůrce a umělce.

37_R15_expo_s.jpg
37_R15_expo_s.jpg • Autor: Respekt
Když Joseph Heller píše, že se „nic nezdaří podle plánu“, má samozřejmě pravdu, ale my si nemůžeme dovolit ani žádné zpoždění, ani žádnou chybu, takže dohlížím i na faktickou realizaci národní expozice a na plnění termínů; moje večerní četba jsou tedy především smlouvy, právnické a ekonomické komentáře k nim a monitoring tisku, nad nímž mi někdy přechází zrak.

S přípravami jsme ve finále, nabíráme potřebný personál, hostesky, řidiče, uklízeče a další, takže se starám o jejich důkladný trénink. Připravuji zkušební provoz našeho pavilonu na dobu mezi 20. a 26. dubnem, abychom si všechno důkladně vyzkoušeli. Jednám s provozovatelem naší restaurace a obchodu o sortimentu a licencích, snímám reliéfy z Karlova mostu a mezitím povzbuzuji celý svůj tým, aby vydržel…

2010_obalka_R15
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 48 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

2010_obalka_R15
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 48 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na opravy@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte