Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_1546.gif
mobrazek_1546.gif • Autor: Respekt

vobrazek_1546.jpeg
Fotografie: Kresba Pavel Reisenauer. • Autor: Respekt

Skončily žně. V Šindelové u Sokolova poprvé od zimy mrzlo. Cena ropy dosáhla 70 dolarů za barel a začala klesat. Proč neklesá i cena benzinu? zeptal se na titulní stránce deník Právo. Ochránci přírody vypustili do lesů za Humpolcem osm sov pálených. Vláda se dohodla na znění státního rozpočtu pro příští rok se schodkem pětasedmdesát miliard korun; padlo přitom rozhodnutí, že státní zaměstnanci dostanou od ledna tisícovku přidáno. Severočeské doly koupily za miliardu korun nové obří rypadlo pro svůj Důl Nástup. Do prvního českého vězení pro malé násilníky doputoval třetí dětský vrah. Indie a Evropská unie podepsaly akční plán vzájemných politických, obchodních a kulturních vztahů. Potyčkou mezi magistrátními a romskými sportovci skončilo v Olomouci společné multikulturní a sportovní odpoledne nazvané Umíme se domluvit. Nejvyšší kontrolní úřad prověřil 537 milionů korun z mnohamiliardových dotací poskytnutých v roce 2002 ministerstvem zemědělství a životního prostředí na likvidaci následků tehdejší povodně. Nedostatky jsme zjistili u 193 milionů korun, tedy u bezmála poloviny kontrolované částky, shrnula výsledek prověrky mluvčí úřadu Julie Šebelová. Prezident republiky Václav Klaus navštívil Chorvatsko. Soukromí lékaři vznesli ostrý protest proti faktu, že jim zdravotní pojišťovny dluží už dva měsíce platby, a pohrozili bankrotem nebo tím, že donutí své pacienty platit na dřevo. V Jihlavě…

v37.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 38 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v37.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 38 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte