Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_1349.gif
mobrazek_1349.gif • Autor: Respekt

vobrazek_1349.jpeg
Fotografie: Kresba Pavel Reisenauer. • Autor: Respekt

Ve Vsetínských vrších se usadila vlčí smečka. Reprezentanti vládní koalice se shodli na návrhu vládního prohlášení, se kterým by měl budoucí Grossův kabinet žádat o důvěru sněmovny. Novým šéfem Evropské komise byl ve Štrasburku zvolen José Manuel Durao Barroso. Rada vlády pro lidská práva vyzvala ministerstvo sociálních věcí, aby nechalo odstranit špehovací kamery z vnitřích prostor dětských domovů a výchovných ústavů. Jedl jsem tam často, ale je fakt, že to video vám chuť k jídlu rozhodně nedodá, komentoval na internetu jeden ze stálých zákazníků řetězce Kentucky Fried Chicken film zachycující, jak pracovníci na farmách dodavatelů pro KFC zacházejí s chovanými kuřaty: lámou jim zobáky, trhají hlavy, kopají do nich a ušlapávají je k smrti. V Ústí začali natáčet Milence a vrahy. Pribináček se začal soudit s Bobáčikem o ukradený obrázek usmívající se kočky na obalu. Bývalý český prezident Václav Havel zaštítil spolu s americkým hercem Richardem Gerem charitativní koncert na podporu nemocných AIDS v thajském Bangkoku. Uplynulo šedesát let od nezdařeného atentátu německých důstojníků na Adolfa Hitlera. Podle informací sociologických agentur rostou v Evropě znovu antisemitské vášně a jsou dnes největší od dob holocaustu. Česká televize se rozhodla, že nebude platit umělcům reprízné. V Praze zpíval Carlos Santana. Správci chráněné oblasti Broumovsko zjistili, že si místní občané léta odvážejí jako…

v31.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 43 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v31.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 43 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte