Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Scéna

Festivaly

mobrazek_1343.gif
mobrazek_1343.gif • Autor: Respekt

vobrazek_1343.jpeg
vobrazek_1343.jpeg • Autor: Respekt

S blížícím se posledním červencovým víkendem roste ostražitost mezi příznivci hudebního stylu techno. Z pátku na sobotu totiž s největší pravděpodobností propukne jedenáctý ročník tradiční divoké undergroudové párty Czechtek, která je asi největší akcí svého druhu v Evropě. Minulý rok proběhla v polích za Ledkovem u Kopidlna a přilákala okolo 40 000 tanečníků. Přitom tam nehrály žádné hvězdy a pořadatelé se nestarali o propagaci. Stejně jako loni není zatím ani letos týden předem o místě konání nic známo. Fanoušci sice na internetu vtipkují, že tentokrát to bude ve vilce Karla Gotta, což by bylo samozřejmě zajímavé, nicméně skutečné místo konání se nejspíš dozvíme nejdříve tak tři dny před akcí. Pro další informace bude dobré sledovat servery www.freetekno.cz a www.hypno.cz.

•••

A ještě jedna párty s hudbou, tentokrát však poněkud z jiného soudku než Czechtek. Ve vesnici Milkovice v Českém ráji už léta vede neúnavný organizátor Stanislav Penc Spolek přátel koz a již pátým rokem pořádá na přelomu července a srpna Kozí mejdan. Svůj festival, kde se obvykle sejde několik tisíc lidí a vystoupí na něm nejrůznější kapely a divadelní soubory, vymyslel Penc vlastně na podporu svých čtyřnohých rohatých chráněnkyň. Po 2. světové válce tu totiž bylo jeden a půl milionu koz, dnes jen 45 tisíc. Což je, když si vzpomeneme, jak skvělé a důležité pro zdraví jsou výrobky z…

v31.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 43 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v31.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 43 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte