Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

V souladu s tradicí se opět jako každoročně pálily čarodějnice. Teplotou 26,6 stupňů Celsia se stal letošní první máj nejteplejším prvním májem od počátku českého měření v roce 1775. Na krkonošských Mísečkách dřelo sjezdovky dvacet skalních lyžařů. Knihovna v Hrotovicích dostala dotaci pro připojení na internet. Václav a Dagmar Havlovi se vrátili z odpočinkového pobytu v Portugalsku. Kvůli rostoucím otřesům turbíny, které už začaly shazovat hrnky ze stolů obsluhy velína, byla na dva měsíce odstavena jaderná elektrárna Temelín. Počet mobilů v českých rukou přesáhl pětimilionovou hranici. V Lomnici u Tišnova uklízeli dobrovolníci židovský hřbitov. Objevili jsme slepice, které byly doslova přirostlé k podlaze klece - drápy se zřejmě nějak zachytí k pletivu a nejdou uvolnit, takže maso na pařátech časem dráty obroste. Naštěstí se slepice zachytily v přední části klece, a dosáhly tak na krmení a vodu, zavzpomínal si v českém vydání knihy Osvobození zvířat prezident americké Národní drůbežářské organizace na inspekci jednoho z běžných velkochovů v USA. Při pokusu zachránit z Lužnice tonoucího psa zemřel v jezu pod Červeným mlýnem třiačtyřicetiletý muž z Týna nad Vltavou. Láska ke zvířatům je něco jako droga, prohlásila v rozhovoru pro deník Právo zpěvačka Petra Černocká. V Předklášteří otevřeli výstavu o tamním klášteru Porta coeli - Brána nebes. Vinou přetrženého lana se na dvě hodiny zastavila lanovka na Komáří vížku a třicet výletníků muselo ve…

19.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 29 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

19.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 29 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte