Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Minulý týden

Minulý týden

Příjezdem padoucha Calvery začal karlovarský filmový festival. Poslanci nezvolili ombudsmana. V Rudicích u Blanska se na slavnostech železa tavilo železo v původní slovanské peci. Příbramská Dukla se přejmenovala na Marilu. ČEZ zavezl jaderné palivo do Temelína a vídeňská vláda proti tomu podala oficiální protest; domácí odpůrci napsali na asfalt před branou temelínské elektrárny 105tisíckrát NE. Ne, proč? odpověděl ministr pro místní rozvoj Petr Lachnit na otázku Mladé fronty Dnes, zda pro sebe nevidí problém v tom, že si na ministerstvo přivedl jako poradce svého kamaráda, jistého Zdeňka Munzara, který předtím coby podnikatel svým společníkům zpronevěřil pětadvacet milionů korun. Hrad Bezděz zaplavily miliony cizokrajně vyhlížejících much. Slovensko si otevřelo v Brně generální konzulát. Záplava turistů ucpala hraniční přechody na západ a jih. Párek orlů královských hnízdící poblíž Lanžhota vyvedl tři mláďata. Bohoslužbou a zpěvem písní v kostele sv. Mikuláše oslavili Pražané vzpomínku na Mistra Jana Husa. Pětadvacet tisíc věřících se u příležitosti svátku Cyrila a Metoděje účastnilo národní pouti na Velehrad. Celý nápad vznikl tak, že jsme se s přáteli bavili o různých věcech a oni mi řekli, že s podobnými názory se můžu akorát tak vrátit do jeskyně - tak jsem to zkusil, vysvětlil Mladé frontě Dnes ekolog Pavel Knebl, proč se ze svého domu v Tiché odstěhoval do jeskyně Šipka na vrchu Kotouč u Štramberka. Spolchemie zastavila výrobu kyseliny sírové. Na…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 25 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

  • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 25 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.