Minulý týden

Minulý týden

Kinematograf bratří Čadíků na Střeleckém ostrově zahájil letní sezonu. Srbové přijali mírový plán NATO a Moskvy. České Švýcarsko se změnilo v národní park. Evropská komise vzkázala do Prahy, že Česko s největší pravděpodobností vypadne z první skupiny kandidátů na vstup do Evropské unie. Jan Kasal se stal novým předsedou strany lidové. V šumavském Pohoří se zřítil kostel. V Opavě se servali fanoušci Slezanu Opava s fanoušky Baníku Ostrava. Vláda přiklepla ČSOB Belgičanům. Naprosto vylučuji, že by se v Česku kupčilo s lidskými orgány, reagoval předseda České transplantační společnosti Štefan Vítko na vznik parlamentní komise, která má vyšetřit podezření, že se v Česku kupčilo s lidskými orgány. Zemřeli Václav Benda a Ivan Wünsch. Prezident Václav Havel vetoval zákon o transformaci zemědělských družstev. V upomínku desetiletého výročí krvavé likvidace demokratického hnutí čínských studentů přejmenovala Amnesty International 3. června pražské náměstí Jiřího z Poděbrad na Tchien-an-men. Poblíž Hradce Králové se zřítilo letadlo Zlín a v troskách zahynuli dva lidé. Ministr práce a sociálních věcí Vladimír Špidla požádal vládu o víza pro občany Ukrajiny. Chlorovodík unikající ze sudu s kyselinou chlorovodíkovou poleptal horní cesty dýchací třem lidem na koupališti ve Studénce. Vladimír Železný vypnul Jana Vávru, který se ho pokusil vystřídat v křesle TV NOVA. Úřady varovaly obyvatelstvo před konzumací kuřat, jejichž maso je kontaminováno rakovinotvorným dioxinem.

24.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 23 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

24.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 23 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 2066

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte