Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

Prezident republiky Václav Havel byl náhle se zvýšenou teplotou a počínajícím zánětem průdušek převezen do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. Cena zlata klesla na nejnižší hodnotu za posledních dvacet let. Třicet tisíc lidí běželo Pražský maraton. Nad Kunratice vzlétly horkovzdušné balony. Cestovní kancelář Fischer vypravila letadlo s humanitární pomocí pro uprchlíky v Albánii. Ministr životního prostředí Miloš Kužvart povolil lesákům kácet v dosud nejpřísněji chráněných zónách národního parku Šumava. Z areálu bývalého JZD v Moravských Bránicích se ztratila mobilní betonárka. Češi se opět stali mistry světa v ledním hokeji. I kdybyste Ivana Hlinku překvapili ráno, kdy v podvlékačkách vstává z postele, nebude vám připadat směšný, ale důstojný - umí totiž žít a užívat si, je velkorysý a přitom nekompromisní, všechno dělá s přirozenou lehkostí, má smysl pro humor, a hlavně - je to rozený šéf, napsaly v redakčním „profilu“ trenéra české hokejové reprezentace Lidové noviny. Z radosti nad hokejovým triumfem ztloukla v Praze parta oslavujících českých fanoušků příliš snědého alžírského diplomata. Na Strahovském stadionu začalo fungovat autokino. Ministr zahraničí Jan Kavan jednal v Japonsku a v Číně s představiteli tamních korporací o možnostech rozšíření vzájemného obchodu. Zaměstnanci Zetoru Brno nedostali výplatu. Předseda ODS Václav Klaus vzkázal slovenským voličům před druhým kolem prezidentských voleb, že by si měli do čela státu zvolit Vladimíra Mečiara…

22.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 24 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

22.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 24 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte