0:00
0:00
Astrounat Brázda
Odvaha nejen číst

Newsletter26. 6. 20243 minuty

Žije Daniel Radcliffe na jižní Moravě, nebo v Londýně?

Čtete jeden z našich pravidelných newsletterů. Přihlaste se k jejich odběru a budou vám chodit do e-mailové schránky. Píšou je pro vás Tomáš Brolík, Pavel Turek, Magdaléna Fajtová, František Trojan, Ondřej Kundra, Jiří Sobota, Silvie Lauder a Andrea Procházková.

Milí čtenáři, milé čtenářky,

o víkendu jsem po letech zavítala do Londýna. Rušného města plného dvoupodlažních autobusů, červených telefonních budek, taxíků jako z počítačové hry Mafia, ale také - a za mě především - plného rozmanitosti. I tentokrát mě to (příjemně) překvapilo a nepřestalo fascinovat. 

↓ INZERCE
Inzerce Budvar
Inzerce Budvar

Abych nepaušalizovala, budu mluvit za sebe. Pocházím z jižní Moravy, místa, kde mi samozřejmě nikdo nic nezakazoval, ale tak nějak se předpokládalo, nebo jsem alespoň měla ten dojem, že budu plnit určitá očekávání. Že přece nebudu nosit něco, co se nehodí. Byla jsem v nějaké škatulce - a kdykoliv jsem z ní něčím výraznějším vystoupila a nevypadala tak, jak mě lidé znají a jak si myslí, že bych měla vypadat, nechyběl jízlivý komentář, který mě na to „upozornil“.

Předplaťte si Respekt a nepřicházejte o cenné informace.

Online přístup ke všem článkům a archivu

Články i v audioverzi a mobilní aplikaci
Možnost odemknout články pro blízké
od 150 Kč/měsíc