Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Kultura Respekt Kino

Násilí a nejistota. Podívejte se na filmy o životě uprchlíků

Ve spolupráci s portálem DAFilms vám nabízíme zdarma ke zhlédnutí snímky s tématem migrace

Prokletí
Autor: Archiv

Nejnovější projekt portálu DAFilms se věnuje nejpalčivějšímu evropskému problému dneška - uprchlíkům. Uvádí tak snímky, které hledají příčiny i následky migrace i příběhy jednotlivých uprchlíků. Ve spolupráci s DAFilms vám nabízíme do 4. listopadu zdarma ke zhlédnutí dva z nich:

Babylon: Vzpoura, která propukla v Libyi na jaře roku 2012, vedla k útěku více než milionu uprchlíků do sousedního Tuniska skýtajícího bezpečný úkryt před vzrůstající vlnou násilností.

Reklama
Reklama

 

Prokletí: Občanská válka v Sýrii uvrhla tamější obyvatele do stavu permanentní nejistoty. Sledujeme devět hrdinů, kteří musejí být neustále připraveni, že budou nuceni náhle opustit své domovy. Zmar a vykořeněnost postav zdůrazňují záměrně nedokonalé záběry z ruční kamery či zrnitý obraz z konverzací na Skypu.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte