sebek

Dotýká se mě konečky prstů. Přesně jen tak, aby se mi lehce ohýbaly vlasové cibulky, ve kterých nervová vlákna zaznamenají okem téměř neviditelný dotek. Kromě nekonečně příjemného, jemného drbání na zádech je tohle další stimulant vzrušení někde na pokraji libého pocitu a prvotního sexuálního dráždění. Tím to ale nekončí. Stahuje mi tričko, zatímco mě velmi pomalu začíná líbat na ústa. Oplácím stejně a zase já pravou dlaní velmi pomalu obkroužím její pevný prs. Napřímí se nádechem a přetáčí si mě přes sebe. Cítím její horký hrudník. Její krátké tričko na břicho nedosahuje, a tak se naše pupíky vzájemně dotknou. Znovu mnou projede elektrická rána… A pak ještě jedna. A další! Sakra, co je?! To je budík na mých hodinkách: 6.00. Vstávej, ty starej kozle! To byl jen další z erotických snů, bohužel. To je pasáž z knihy Africká zima. Napsal jsem v životě ještě druhý a zřejmě poslední paragraf, který jsem věnoval sexuálním fantaziím.

Když jsem tady jeden z červnových sloupků věnoval problematice ženského sexuálního zdraví, věděl jsem, že později napíši také o sexuálním zdraví muže. Do prevence nemocí, respektive záchovy zdraví prostě sex patří. Je to levné, příjemné a do ordinace pro něj zrovna nemusíte. Psal jsem také, že ženské sexuální zdraví vylepšuje sexuální zdraví mužů. Ejakulace každý pracovní den snižuje riziko rakoviny prostaty až o třetinu. S trochou nadsázky se toho, pánové, nebojte, protože o víkendu si už můžete odpočinout.

Sex funguje jako aerobní aktivita.…

I_obalka
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 44 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

I_obalka
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 44 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na opravy@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Tomáš Šebek

externí redaktor, na zdraví

sebek
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 73

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte