Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt - despekt

RESPEKT - DESPEKT

sipky.gif
sipky.gif

RESPEKT

respekt.gif
respekt.gif

Ždírečtí hlasují za Dobronín

Obyvatelé třísethlavé vysočinské vesničky Ždírec minulý týden odhlasovali, že veškeré ostatky německých obětí poválečného masakru u nedalekého Dobronína budou uloženy na místním hřbitově – vedle svých někdejších českých sousedů. Lidé se v anketě vyslovili pro i přes obavy radnice z vandalismu a rozšířené neochoty připomínat temný kout vlastní historie.

 

 

DESPEKT

despekt.gif
despekt.gif

Nespravedlnost

Můžeme jen doufat, že nás nepotká podobný osud. Jan Šafránek si v roce 1993 odseděl rok za znásilnění, po třinácti letech ovšem policie dopadla skutečného pachatele. Despekt si zaslouží orgány činné v trestním řízení za řadu prokázaných chyb při vyšetřování, jeden soud za to, že trvalo čtyři roky, než Šafránkovo jméno očistil, a další soud, že mu za celé dvacetileté martyrium přiřkl směšné odškodné.


Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte