Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

sipky.gif
sipky.gif

 

respekt.gif
respekt.gif

RESPEKT

Průlomový rozsudek

Rozhodnutí nevzbudilo příliš pozornosti, přesto si za něj Ústavní soud zaslouží dík. Obrátili se na něj dva členové ODS na Praze 5 s tím, že soudy odmítají řešit jejich stížnosti na údajné porušování vnitrostranické demokracie v jejich organizaci za vlády nechvalně proslulého Milana Jančíka. Strážci ústavy jim dali za pravdu a nařídili soudům, aby se věcí zabývaly. Politické strany přece nestojí mimo právo.

 

despekt.gif
despekt.gif

DESPEKT

Vybledlá epopej

Na turistické památky bohatá Praha považovala za nezbytné připravit Moravský Krumlov o jeho hlavní turistickou atrakci – Slovanskou epopej. Bezodkladně ji nechala odvézt minulý rok. Malířské dílo Krumlov vystavoval padesát let, Praha pro něj dodnes nenašla umístění. Některá plátna jsou sice vystavená ve dvoraně pražského Veletržního paláce, je však na ně špatně vidět a ostré osvětlení ničí jejich barvy.

 

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte