06_respekt_stransky_R11_201_n.jpg
06_respekt_stransky_R11_201_n.jpg • Autor: Respekt

06_respekt_stransky_R11_201_s.jpg
06_respekt_stransky_R11_201_s.jpg • Autor: Respekt
RESPEKT 

Dost bylo reptání
V Česku bývá dobrým zvykem zastat se fňukajících řidičů, kteří si v pravidelných intervalech stěžují na šikanu německou nebo rakouskou policií. Hlavně politici toto téma rádi zvednou, zvlášť když je před volbami. O to víc nyní překvapil ministr vnitra Martin Pecina, když řekl, ať si řidiči přestanou konečně stěžovat a raději dodržují pravidla. Teď kdyby ještě Pecina dohlédl, aby ta pravidla začala konečně vynucovat i zdejší policie.

 

 

 

 

 

 

06_despekt_R11_2010_s.jpg
06_despekt_R11_2010_s.jpg • Autor: Respekt
DESPEKT

Právo zase rudé
„Jan Ruml byl představitelem skupiny lidí, kteří se vyznačovali fanatickou nenávistí ke všemu, co mělo jakoukoli spojitost s předlistopadovým děním v republice.“ To není věta z pera klasiků normalizační propagandy, to je citace z nedávného redakčního komentáře deníku zvaného Právo, konkrétně Alexandra Mitrofanova. A nejde o jediný příklad toho, jak se tyhle noviny vrací do vyjetých rudých kolejí. Třeba o Kubě v Právu píše bývalý komunistický zpravodaj Alexandr Petrželka (to je naprostý skandál), který už zase jako za starých časů pohrdavě tituluje vězněné disidenty slovy – …tento podle Amnesty International „vězeň svědomí“…

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte