Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Blogy

Blogy

Předseda školských odborů František Dobšík usiluje o to, aby měli učitelé status veřejných činitelů. Prý by dal učitelům větší jistotu a přispěl by k respektu učitelské profese.

Učitelé veřejnými činiteli?

Předseda školských odborů František Dobšík usiluje o to, aby měli učitelé status veřejných činitelů. Prý by dal učitelům větší jistotu a přispěl by k respektu učitelské profese.

Forma „zlobení“ se mění. Je jasné, že před dvaceti lety nemohl nikdo vyrušovat nebo podvádět s mobilním telefonem, protože ty tehdy nebyly. Z podobných důvodů nemohl ani učitele natáčet a dávat to na internet. Ovšem na různé formy „škádlení učitelů“, a to často dost krutými formami, velmi dobře vzpomínají i generace našich prarodičů.

JELINEK.BLOG.RESPEKT.CZ

O boji s malárií, Číňany a zánětem v Kongu

Při cestě do afrického Bunyakiri, kde se podílím na projektu pomoci znásilněným ženám společnosti Člověk v tísni, jsem se natvrdo střetla s realitou konžského zdravotnictví. Do Bunyakiri se dá dostat jen přes město na hranicích se Rwandou, Bukavu. Obyčejně je to pro mě jen přestupní stanice, tentokrát se však stala konečnou.

KUTILOVA.BLOG.RESPEKT.CZ

Nesvádějte to na Julínka

„Nevíš, co dát na Respekt?“ ptal se mě v pátek kolega Ondřej na to, co má napsat do naší malé rubriky na straně čtyři. „Budu o tom přemýšlet,“ odpovídám s vědomím, že je uzávěrka a tip na „Respekt“ je pro mě až asi pátý v řadě úkolů. „Co tam dát Topolánka za to, s jakým…

2008_obalka_R45
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 52 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

2008_obalka_R45
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 52 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte