Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Minulý týden

Minulý týden

Společnost Člověk v tísni odstartovala v Praze čtvrtý ročník svého filmového festivalu Jeden svět. Prezident Václav Havel dostal ve Vatikánu audienci u papeže Jana Pavla II. Noviny informovaly, že ratifikací šedesáté země světa vznikl mezinárodní tribunál pro zločiny proti lidskosti. Na horách padal sníh. Do lesa za brněnským Útěchovem se vrátilo dvě stě živých vánočních stromků z květináče. Srážka kamionu s vlakem zablokovala hlavní železniční trať na Slovensko. Česko navštívil Tony Blair. Svolil ke společným fotografiím, ale když se pak musel se skupinkami postupně fotit sedmdesátkrát, tak pořád jen prosil - Rychle! Vezměte to rychle! popsal filmový producent Jan Bradáč, jak se v zástupu ostatních filmových producentů Asie a Evropy fotografoval v Hollywoodu s Arnoldem Schwarzeneggerem. V jackpotu nedělní Sportky se dvou výherců dočkalo sto padesát milionů korun. V Čakovicích vypukla letáková rebelie proti připojení obce ke Kbelům. V Uherském Hradišti opět nepřišel k soudu Alois Grebeníček (80), estébák, který je už pět let obžalován z mučení politických vězňů během nejhoršího komunistického teroru padesátých let. Nad třesovským mostem létaly bombardéry. Osm výletníků se otrávilo výfukovými plyny v kabině rolby u Pece pod Sněžkou. Česká obchodní inspekce dospěla k závěru, že hurdisky nejsou nebezpečné. Taneční scéna se dostává do mainstreamu a diverzifikuje do různých směrů, ale zároveň trochu degeneruje do formy popu - naše akce Freestyle Massive se proto…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 40 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

  • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 40 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.