Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

Na Radhošti se objevil medvěd. Indiáni z kmene Toulavých vítali jaro v opuštěných lomech za Mrákotínem. Oteplilo se. Pod heslem „Nepoklonkujme Evropské unii“ oslavila v Praze desáté výročí svého vzniku Občanská demokratická strana. Slováci začali vyhánět české chataře z beskydských Kasáren. Českem tajně projel vlak vezoucí jaderné palivo pro Temelín. Nakladatelství Práh vydalo Osvobození zvířat. Při výkopech na Jateční třídě v Plzni nalezli dělníci nevybuchlou pumu ze 2. světové války. Bezpečnostní rada státu rozhodla, že Česko požádá o přistoupení k Organizaci NATO pro řízení leteckého programu včasné výstrahy a řízení. Ministr zahraničí Jan Kavan jednal v Praze se svým čínským protějškem Tchang Tia-süanem. Těžko se k tomu vyjadřovat, ale nedá se říct, že by šlo o nějak extra konfliktní dvojici, komentoval starosta severomoravského Hrabišína Ladislav Procházka incident, v němž sedmdesátiletý občan několika ranami sekerou do hlavy přizabil svého třicetiletého vnuka, který mu předtím doma v jejich společné domácnosti sprostě nadával a pak roztřískal hrnce s obědem. Basketbalistky Gambrinusu Brno na Sicílii neoslnily. Zemřela Riva Krieglová. Několik desítek lidí si na Václavském náměstí v Praze připomnělo patnácté výročí výbuchu jaderné elektrárny v Černobylu. Navzdory varování Mezinárodního měnového fondu nový ministr financí Jiří Rusnok oznámil, že se ve vládě nebude šetřit. Národní galerie otevřela na Pražském hradě výstavu Sláva barokní Čechie. Tuzemcům…

18.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 34 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

18.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 34 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 1969
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte