Literatura: Od čtvrtka do neděle probíhá na pražském Výstavišti 6. mezinárodní veletrh Svět knihy na téma „Města - knihy - knihovny“, v jehož rámci se konají desítky autogramiád, besed s autory a veřejných diskusí. Součástí je i výstava Praha - město literární.

 - Ve čtvrtek bude v pražské Knihomolově literární kavárně v rámci Literárního večera nakladatelství Petrov předčítat ze svých knih Michal Viewegh (19.00).

 - V pátek se v Památníku národního písemnictví v Praze na Strahově koná konference František Langer na zlomu století (9.00), na kterou naváže vernisáž výstavy František Langer a uplynulé století (17.00).

 - V sobotu představí Viktor Fischl na pražském knižním veletrhu první tři svazky Spisů Františka Langera, které by měly do roku 2004 dosáhnout počtu patnácti.

Hudba: Ve středu se v pražském Lucerna Music Baru koná v rámci Agharta Prague Jazz Festivalu 2000 koncert souboru Hiram Bullock Group (21.00). V Paláci Akropolis dojde k českému návratu slovenské kapely Vidiek, proslavené v televizním pořadu Triangl blahé paměti. Skupina mezitím vydala další LP, ale na koncertě dojde i na staré hity jako Vidiečan nebo Nechajte si ju (19.30).

 - V pátek bude slavnostně zahájen 55. ročník mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro 2000.

 - Future Loop Foundation je drum'n'bassový projekt Brita Marka Barrotta, který navštíví Česko už potřetí, tentokrát s doprovodnou kapelou. Vystoupí v pátek v Sokolovně v Uherském Hradišti (20.00…

v20.jpg
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 31 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v20.jpg
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 31 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na web@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte