Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Občané Milevska v akci

Obyvatelé města Milevsko se osobně pustili za autem, jehož řidič srazil na přechodu chodce, nevystoupil z auta a rovnou ujel – jak se ukázalo později, neměl řidičák a navíc byl pod vlivem alkoholu. Svědci začali ujíždějící auto pronásledovat ulicemi a průběžně podávali přivolaným policistům zprávy o jeho pohybu, nakonec se jim podařilo auto zastavit.

Despekt:

Těsné klece

Ochráncům zvířat z organizace OBRAZ se podařilo tajně natočit záběry dokumentující podmínky prasat chovaných na farmách v Mlékosrbech a Převýšově na Královéhradecku. Zvířata žijí v těsných kotcích, v nichž se nemohou obrátit, malý prostor brání prasnicím otočit se při kojení, žijí bez podestýlky na tvrdém betonu. Státní veterinární správa v reakci na video sdělila, že při nedávných kontrolách nikdy neshledala „z hlediska veterinární správy porušení legislativy“.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte