Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

RESPEKT - DESPEKT

sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

Dobrá práce
respekt • Autor: Respekt

Zaorálkova správná trefa 

V posledních měsících čelil šéf diplomacie Lubomír Zaorálek kritice, že pod jeho vedením diplomati opouštějí podporu lidských práv, jejíž základy položil Václav Havel. Podezření, že to tak je, sice dál trvá, Zaorálek teď ale zároveň dokázal překročit svůj intelektuální stín, když podpořil vznik mezinárodního Centra pro občanskou společnost, kde si mají vyměňovat zkušenosti demokratičtí aktivisté z východní Evropy, Ruska a Střední Asie.


DESPEKT

Hazard
despekt • Autor: Respekt

Bez gongu to nejde

Za fiasko, při němž sněmovna neschválila vlastní zákon o dluhopisech, mohla podle řady koaličních politiků místopředsedkyně sněmovny Jaroslava Jermanová. Jako předsedající schůze kolegy zvukovým znamením neupozornila, že se bude hlasovat. Kritika ale měla směřovat jinam – k poslancům, kteří potřebují „gong“, aby si všimli, že mají pracovat.

 

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte