Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Společnost Respekt k právu

Respekt k právu

Na webu respekt.cz vzniká nová rubrika

ustavni soud
Ústavní soud; ilustrační foto • Autor: Milan Jaroš

Ať se podíváme na téměř jakékoli zásadní téma, které momentálně řeší česká společnost, dotýká se nějak i práva a spravedlnosti. Je jedno, jestli jsou to aféry Andreje Babiše, znečišťování ovzduší, naše pozice v Evropské unii či například vzdělávání. I proto jsme se rozhodli na našem webu zřídit novou rubriku Respekt k právu.

Každou první středu v měsíci tu najdete shrnutí dění v české justici, dále se chystáme publikovat ankety, rozhovory či profily právních osobností. Považujeme také za důležité dát prostor znalcům či aktérům zdejší scény, takže najdete mimo jiné články od ústavních soudců, advokátů, státních zástupců a právních filosofů.

Reklama
Reklama

V prosinci poběží zkušební provoz, od ledna už bude vše v plném proudu. Budeme vděční za náměty a postřehy (co byste si chtěli číst, jací autoři by vás zajímali apod.).  Rubriku vymyslela a povede Andrea Procházková, na kterou se můžete obracet s podněty. Věříme, že vás Respekt k právu zaujme.

Erik Tabery

šéfredaktor

Andrea Procházková: Listopad očima práva

 

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Erik Tabery

šéfredaktor

erik_novy
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 1967
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte