Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Zachránil spolucestující

Cestující Ivo Raisr, který jel minulé pondělí posilovým spojem Student Agency z Liberce do Prahy, prokázal pohotovost a odvahu, díky nimž zachránil téměř 50 spolucestujících. Když řidič během jízdy zkolaboval a autobus najížděl do svodidel, pan Raisr, který předtím nikdy autobus neřídil, se chopil volantu a odvezl vůz bezpečně na parkoviště. „Byl to neuvěřitelně heroický čin,“ komentoval to mluvčí policie Vojtěch Robovský. Kdyby nikdo nezareagoval, autobus by se převrátil.

Despekt:

Ať si to platí sami!

Ze 4200 škol se jen třetina zapojila do projektu Obědy zdarma. Školy projekt pro děti z chudých rodin nic nestojí. „Máme jiné priority“ (ZŠ P. Bezruče, Žatec), „Není to spravedlivé, všichni by si měli oběd platit sami“ (ZŠ Kyjov-Boršov), „Rodiče dostávají dost peněz, byla by to další sociální dávka“ (ZŠ Žlutice), zněly některé z odpovědí škol pro ČT.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte