sipky
sipky • Autor: Respekt

RESPEKT

Dobrá práce
respekt • Autor: Respekt

Musíme být otevření

Šéf Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula varoval před xenofobií, která se objevuje v souvislosti s přílivem běženců z Afriky a Blízkého východu. „Musíme být velmi otevření na signály ze zemí, kde je už velký počet uprchlíků, a je nutné dodržovat pravidla EU týkající se přijímání lidí,“ řekl Středula v den, kdy premiér Sobotka naopak ujistil poslance, že česká vláda evropské kvóty pro uprchlíky nepřijme.


DESPEKT

despekt
despekt • Autor: Respekt

Pražské herny vyhrávají

Pražští radní za ANO, ČSSD a Trojkoalici (zelení, lidovci a Starostové) se shodli na vyhlášce, která by snížila počet heren z 313 na 179. Zastupitelé se ale vzepřeli – ti za ANO a ČSSD hlasovali s opozicí, aby se vyhláška odložila. Trojkoalice se zlobí, chce dohadovací řízení a závazný termín nulové tolerance k hazardu. „Nepovažuji to za rozpad koalice,“ uvedla primátorka Adriana Krnáčová (ANO), která sice materiál zastupitelům předložila, diskuse o něm se však neúčastnila.

 

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na opravy@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte