Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Minulý týden

Minulý týden

Noviny informovaly, že na jižní polokouli se zatmělo Slunce. Opilý policista za volantem zabil chodce v Peci pod Sněžkou. Vláda definitivně zastavila prodej Telecomu. Na společném postupu při vyjednávání s Evropskou unií se v Budapešti neúspěšně domlouvali šéfové vlád zemí Visegrádu. Domácnosti opět po roce obcházel Mikuláš s čerty a anděly. Uplynulo sto let od narození Olgy Scheinpflugové. Cestovatel Pavel Pavel odjel na Velikonoční ostrov instalovat tabulky oznamující v češtině, angličtině, španělštině a rapanuištině, že to byl právě on – český inženýr –, kdo zde v roce 1986 „naučil chodit“ tajuplné sochy moai. Udělal jsem to jako rodič pro syna, vysvětlil poslanec Jiří Bílý (ODS), proč před úřady zastupoval firmu Melagris, která na Klatovsku pod vedením jeho synka už rok provozuje načerno drůbežárnu. Nakladatelství Euromedia Group prodalo dvacet tisíc kusů svého bestselleru Zvíře. Britská společnost Freeport zahájila stavbu centra pro luxusní zboží z výprodeje v Hatích u Znojma. V Novém Městě na Moravě zlevnilo teplo. Ministr financí Bohuslav Sobotka představil vládě plán, jak ve veřejných rozpočtech ušetřit během dvou let až 108 miliard korun. Petr Pithart byl opět zvolen do čela Senátu. Že jsem v horní komoře průchodný, tak to je – aspoň myslím – zjevné, odpověděl poté na otázku Hospodářských novin, zda má za to, že bude mít u svých kolegů stejný úspěch i při prezidentských volbách příští rok v lednu, kterých se…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 37 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

  • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 37 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.