Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Wiki

Proč by Václav Klaus (ne)měl být znovuzvolen

<a href="http://wikikomentar.respekt.cz/index.php/Pro%C4%8D_by_V%C3%A1clav_Klaus_%28ne%29m%C4%9Bl_b%C3%BDt_znovuzvolen_prezidentem">Zapojte se</a> a sepište sami argumenty, proč by Václav Klaus měl nebo neměl být znovuzvolen prezidentem České republiky. A co víme o jeho konkurentech na prezidentský post?

Sami můžete připsat argumenty, proč by Václav Klaus měl či neměl být zvolen prezidentem.

1. Přečtěte si současné argumenty pro a proti.

2. Pokud znáte důvod, proč by Václav Klaus byl dobrým prezidentem pro období 2008–2013, a ve výčtu chybí, připište jej do části „Proč by Václav Klaus MĚL být znovuzvolen prezidentem“.

3. Pokud znáte důvod, proč Václav Klaus není vhodným kandidátem na prezidentský post, připište jej do části „Proč by Václav Klaus NEMĚL být znovuzvolen prezidentem“

4. Pokud s nějakým argumentem nesouhlasíte, klikněte v horním menu na rubriku „diskuse“ a napište svůj názor.

5. Kdo jsou prezidentští kandidáti? Připište jméno osobnosti, o níž se mluví v souvislosti s prezidentskou volbou, a shromažďujte o ní informace.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte