Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda

Dopisy

Dopisy

Snažíme se být otevření

V posledním Respektu loňského roku (č. 52) vyšel článek Příliš měkký kapitalismus, ve kterém Jiří Lobkowicz analyzuje problém současného stavu transformace. V jinak zajímavém článku se autor dopustil hrubého omylu, když uvedl, že společnost Chemapol měla posunuty termíny plateb sociálního a zdravotního pojištění. Je to nesmysl.Takováto nepodložená slova se vyřknou lehce, ale mohou mít především v odborné veřejnosti pro naši společnost nepříjemné dopady. Chemapol Group, a. s., je společnost, která je předmětem veřejného zájmu. Novináři o nás hodně píší, bohužel ne vždy poučeně. Také se občas stane, že některý z politiků, který není sdělovacími prostředky příliš prezentován, se v dychtivé touze po zviditelnění dopustí na naši adresu výroků, které by si zasloužily podání žaloby.Nechceme být firmou, která je na veřejnosti vnímána tak, že se soudem domáhá svých práv, spíše hledáme cestu porozumění a dohody. Chceme, aby se těm, kteří mají své důvody šířit o nás programově nepravdy, většinou motivované konkurenčním bojem, zužoval prostor pro spekulace a vytváření fám tím, že se snažíme být maximálně transparentní a otevření.V prvním lednovém čísle vyšel v Respektu článek Vysoká hra kolem Aera. Osobně nevěřím tomu, že je část domácích médií placena v kauze kolem Aera Vodochody za podporu zahraničních firem, jak tvrdí některé hlasy. Myslím si, že takové…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 23 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

  • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 23 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.