Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda
Často hledáte, jak…

Nenašli jste, co hledáte?

Napište na [email protected].

Denní menu, Kultura

Herec The Rock už nevylučuje kandidaturu na prezidenta

Rychle a zběsile 8 • Autor: Universal Pictures
Rychle a zběsile 8 • Autor: Universal Pictures

Až nakažlivě optimistický a rozjařený profil herce a bývalého wrestlera Dwaynea Johnsona přináší obálkový text magazínu GQ. Napsala ho Caity Weaver a evidentně bylo těžké bezprostřednímu kouzlu této hvězdy nepodlehnout.

„Nikdo nevstává tak brzy jako Dwayne Johnson. Nikdo si nechodí tak pozdě lehnout. A nikdo není tak moc probuzený v těch hodinách mezi tím. Nikdo v Hollywoodu není tak bláznivý, tak motivovaný a také lépe placený. Ten člověk má tolik charismatu a ambicí, že snad zvládne cokoli. Komedie, akční snímky, hlasy pro animované postavičky. A dokonce se najdou lidé, kteří si myslí, že by se mohl stát prezidentem,“ píše.

Těch pár dnů, co Caity Weaver strávila s The Rockem,  jak je herec přezdívaný, ji pořádně zaskočilo. Především tím, jak velký a nepředstíraný zájem o své okolí tento herec jeví: „První, co Dwayne Johnson udělá, když se s vámi setká, je, že vám položí asi šest tisíc otázek a odpovědi si zapamatuje napořád,“ zjišťuje novinářka z překvapením.

A tak se hned v úvodu textu role obracejí a je to Johnson, kdo náhle zjišťuje víc osobních informací o novinářce než naopak. A takhle se prý chová ke každému, dělí lidi vlastně jen na dva druhy: na nejlepší přátele a na nejlepší přátele, které ještě nepoznal.

I to je kromě exotického, a přitom nezařaditelného vzhledu jeden z důvodů jeho popularity, kdy se z něj stal nejlépe placený hollywoodský herec. Jeho sláva je tak obrovská, že loni v červnu jej dokonce jeden z komentátorů listu The Washington Post zcela vážně navrhoval jako prezidentského kandidáta. Tehdy se tomu smál a s pobavením se o tu myšlenku podělil se 85 miliony svých fanoušků na Instagramu. Když otázku ohledně možné kandidatury dostává nyní, už se nesměje. „Myslím, že to je možnost,“ pronese slavnostně.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].