Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Respekt • Despekt

Respekt:

Jak trestáme

iRozhlas.cz a pražská právnická fakulta vytvořily aplikaci Jak trestáme, která mapuje, jaké tresty se v Česku ukládají. Nashromáždily unikátní data popisující, jak české soudy v minulosti potrestaly pachatele za konkrétní trestné činy, jaké činy odsouzení nejčastěji páchají nebo kolik je pachatelům let. Aplikace je dobrou zprávou především pro justici, které by projekt mohl pomoci ukládat tresty konzistentněji.

Despekt:

Zase nic

Sněmovna začala konečně projednávat výroční zprávy o hospodaření a činnosti ČT za rok 2016, k žádnému závěru však poslanci nedošli a debatu o výročních zprávách za rok 2017 ani nezačali. Kdy se uskuteční další jednání, není zatím jasné. Odkládáním politici vytvářejí tlak na veřejnoprávní televizi, protože dvojí neschválení by mohlo vést k odvolání televizní rady, která volí a odvolává generálního ředitele.

Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte