Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Společnost Trendy

Příliš krátká na selfie

Looq
Looq • Autor: Archiv

Jsem hezká. Spíš krásná. Mám perfektní vlasy, oči i prsa a nebojím se to říct, protože je to pravda. Klidně vám to ukážu. Fotím se totiž poměrně často, v červnu jsem zatím u čísla patnáct set dvacet selfie a chystám se zrovna na další, jak píšu – psaní mi totiž celkem sluší. Jinak se fotím při snídani, protože ta mi taky sluší, při svačině, při obědě, když si koupím něco na sebe, když dělám něco zajímavého, což je nepřetržitě, anebo s Betynkou, která mi sluší možná nejvíc ze všeho. Jsem mileniál, tvor narozený, než začalo nové milénium, nejnarcistnější ze všech generací, mám tedy právo se fotit, kolik chci, a právě proto jsem často smutná. Mám totiž jednu ruku kratší. Asi o půl metru, než je potřeba, abych ji natáhla dost daleko, aby se mi na selfie vešlo všechno podstatné: moje snídaně, moje Betynka, mé kompletní já.

Trápilo mě to dlouho a někdy jsem plakala. Ale naštěstí jsem našla řešení. Dokonce několik a klidně je povím vám všem se stejně krátkou rukou. Takže.

Věděli jste, že se dá koupit teleskopické raménko značky Looq? Připevní se k němu mobil, chytne se do ruky, vytrčí a je po problému. Do záběru se vejdou vlasy, boty i Betynka, ať už je to osoba, zvíře nebo věc. A další chytrá věcička, tentokrát značky Cellfy: popruh, který vypadá jako guma ke kalhotám, ve skutečnosti je to ale guma k mobilu. Telefon s ní lze přimotat k…

Respekt 26/2014 č. 26/2014
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 46 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Respekt 26/2014 č. 26/2014
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 46 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Karolína Vránková

redaktorka

vrankova_s.jpg
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 1161
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte