Pozadí astronaut Brázda
Pozadí astronaut Brázda

Minulý týden

Minulý týden

Noviny oznámily, že japonští velrybáři zavraždili svou letošní 439. velrybu a hodlají pokračovat. Nad Českem byla po deseti letech znovu vidět polární záře. Prezident republiky Václav Havel odletěl s chotí Dagmar na zdravotní dovolenou do Itálie. Na pražské Kampě demonstrovalo několik desítek lidí za konec ruské vyhlazovací války v Čečensku. V rámci Dne Země uklidili ochránci přírody Moravský kras. Kanada odmítla zrušit česká víza. Při koncertu britské skupiny The Cure v pražské Paegas Aréně se zastřelil dozorující policista. Vedení Dětské opery Praha oznámilo, že muzikál Rychlé šípy bude premiérově uveden na Pražském jaru za přítomnosti opravdového Červenáčka a Jindry Hojera. Pokračovala stávka horníků na dole Kohinoor. Vedení civilní rozvědky vydalo prohlášení, že českoslovenští komunisté nespolupracovali před dvaadvaceti lety s Rudými brigádami na vraždě italského premiéra Alda Mora. Tak to jste mne zaskočil, musím se zamyslet… Asi mne na tom zaujala ta práce s lidmi, možnost vyřešit mladým lidem už tehdy kardinální otázku volného času, odpověděl vrchní poradce premiéra Zemana, předlistopadový šéf SSM a okresní tajemník KSČ Miroslav Šlouf na otázku Práva, proč se vlastně za normalizace dal do služeb režimu a neživil se slušně strojařinou, kterou vystudoval na technickém učení v Praze. Do Žďáru zavítal Don Quijote. V pražském Paláci Akropolis se konala divadelní přehlídka To je východ. V severomoravských Mikulovicích přestaly zastavovat autobusy, protože…

Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům.

Odemkněte si všech 29 článků vydání zakoupením předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Vyberte si délku předplatného


II. Vyberte si něco navícZadejte své údaje a zvolte způsob platby

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. >>

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou.

V případě, že potřebujete daňový doklad, chcete objednat předplatné do zahraničí nebo byste například chtěli předplatné posílat na jinou adresu jako dárek, přejděte na e-shop Economie.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na [email protected].

  • Autor: Respekt

Předplaťte si Respekt

Získáte přístup ke všem 29 článkům z tohoto vydání a také do všech vydání od r. 1990.