Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Minulý týden

Minulý týden

mobrazek_1263.gif
mobrazek_1263.gif • Autor: Respekt

vobrazek_1263.jpeg
Fotografie: Kresba Pavel Reisenauer. • Autor: Respekt

Uplynulo 589 let od upálení Mistra Jana Husa. Nad Čechami se přehnala silná bouře a do země udeřilo tisíc blesků. To je opravdu svérázný dík daňovým poplatníkům za dotace, komentoval šéf obchodní sítě Globus Petr Vyhnálek oznámení Zemědělského svazu, že i když letošní úroda bude možná jedna z nejlepších za poslední roky, zemědělské produkty nezlevní, neboť zdejší rolníci dají přebytky produkce raději do skladů nebo je vyvezou na trhy západní Evropy. Martina Navrátilová se rozloučila s tenisem. Po demisi rebelujícího poslance Mariana Bielesze přišel do klubu Unie svobody k vládě loajální náhradník Zdeněk Kořistka, čímž úřadující šéf ČSSD Stanislav Gross získal pro svou novou koalici dosud chybějící 101. hlas a nepotřebuje se už ucházet o podporu opoziční ODS a KSČM. Státní dluh se vyhoupl na 600 miliard korun. Evropská komise zahájila vůči Česku formální proceduru pro nadměrný schodek rozpočtu a varovala pražské politiky, že zadlužení země se stává nezvladatelným. Noviny přinesly zprávu, že ve Vídni zemřel odcházející rakouský prezident Thomas Klestil. V Rožnově pod Radhoštěm vystavili lilie. Hlavní hrdina Dondup si myslí, že za hranicemi Bhútánu je tráva určitě zelenější, ale kdyby měl možnost si to ověřit, zjistil by, že to není pravda, prohlásil v Karlových Varech bhútánský lama a režisér Khyentse Norbu, jehož film Poutníci a kouzelníci způsobil senzaci na tamním festivalu. Kabinet…

v29.gif
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 42 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

v29.gif
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 42 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Ivan Lamper

editor

Ivan Lamper
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte