Často hledáte, jak…

Nenašli jste, co hledáte?

Napište na [email protected].

Kindle

Často kladené otázky

Jak si mohu předplatit Respekt do Kindle? Je předplatné pro Kindle součástí elektronického či jiného typu předplatného?

Nakupovat a předplácet lze pouze přes Amazon Kindle Store, nelze tak učinit žádným jiným způsobem. Z tohoto důvodu nelze předplatné do Kindle přiložit k žádnému stávajícímu předplatnému, ani např. převést současného předplatitele na tento typ předplatného.

Jak zruším předplatné?

Veškeré operace s předplatným probíhají v rozhraní Amazonu. Na adrese
http://www.amazon.com/myk

přejděte v menu na položku Subscription Settings.

Proč je cena jednoho vydání pro Kindle vyšší než u tištěného čísla?

Ceny v Amazon Store neurčujeme my. Navíc podmínky Amazonu zakazují inzerci a je také třeba počítat s provizí pro Amazon. Vyšší cena jednoho vydání je však našim čtenářům kompenzována výhodným měsíčním předplatným.

Proč se mi v čísle nezobrazují obrázky?

Amazon si vyhrazuje právo neodesílat obsah s fotkami a obrázky mimo USA. Děje se tak zejména při stahování obsahu přes 3G sítě. V případě stahování přes Wi-Fi by mělo číslo obsahovat kompletní obrazový materiál.

Proč vkládáte do vydání komiks Zen Žen tak malý a nečitelný?

Obrázek komiksu si můžete ve čtečce zvětšit. Pokud se šipkami přesunete na obrázek a středovým tlačítkem potvrdíte, mělo by dojít k jeho přiblížení.

Proč není Kindle vydání Respektu dostupné v německém Amazon.de?

Amazon prozatím umožňuje nabízet Kindle vydání pouze v Amazon.com a Amazon.co.uk.

Co znamená, že je toto vydání dostupné i pro aplikace Kindle for iPhone/iPad/Android?

Zakoupené vydání Respektu si můžete nechat doručit kromě čtečky Kindle i do speciálních aplikací pro smartphony a tablety s operačními systémy iOS a Android.

Další dotazy

Technické dotazy k aplikaci pište na [email protected]
Dotazy ohledně předplatného posílejte na [email protected]
Souhlas dle zákona o ochraně osobních údajů

Ocenění

Recenze

  • Tak jsme se konečně dočkali prvního českého periodika na Amazonu pro Kindle. Původně jsem se trochu bal, nakolik utrpí grafika. Nejen pro mě je RESPEKT spjat s trefnými kresbami Pavla Reisenauera. Naštěstí kresby na Kindlu jsou a vypadají opravdu dobře.
  • Jsem ráda, že Respekt takto vyšel vstříc i čtenářům, kteří papirovou verzi, třeba kvůli pobytu v zahraničí, nemají na dosah. A za neopomenutelné plus Respektu v Kindle považuji skutečnost, že je úplně prostý reklamy.
  • S elektronickou verzí jsem spokojen a líbí se mi, že můžu v čísle vyhledávat a používat interaktivni obsah. Myslím, že cena je rozumná. Díky za dobrou praci!
  • Výborný časopis i provedení pro Kindle. Na Kindle se mi čte lépe než papírový časopis.Z knihovny na Amazonu se dá poslat i na další registrované zařízeni, třeba iPhone.
  • Perfektně optimalizované a připravené jak pro čtečku tak pro (androidí) aplikaci Kindle. Velmi se budete orientovat v nabídce, obsahu. Čtení Respektu je opravdu pohodlné.
  • Rozdělení do nových Sections pomáhá při navigaci a obsah netrpí jako u zahraničních titulů, kde berou Kindle verzi jako cosi podřadného.
  • Even better to read than in paper version. Easier to choose and find topics of higher interest through the table of contents.