Často hledáte, jak…

Respekt pro e-čtečky Kindle a PocketBook

Respekt byl dlouhé roky jediným českým titulem dostupným na Amazonu pro čtečky Kindle. Amazon ke 4. září 2023 tuto službu pro média ukončil. Nechceme vás ale o tuto možnost ochudit a proto přicházíme s vlastním řešením, které je přímo spojeno s digitálním předplatným Respektu. To si můžete pořídit na stránce Předplatné, nyní můžete využít zvýhodněnou letní akci.

V tuto chvíli poskytujeme verzi pro čtečky Amazon Kindle a PocketBook. Tyto dva systémy umožňují spárovat vaše zařízení a my jsme tak schopni zařídit, že vám nové vydání Respektu přijde každou neděli přímo do čtečky. Co pro to musíte udělat?

  1. Na Amazon.com se přihlaste vaším Kindle účtem.
  2. Přejděte v Nastavení na Content & Devices a tam na položku Preferences. Tento odkaz vás na stránku rovnou přesune.
  3. Ve spodní části stránky najdete sekci Personal Document Settings a pod ní Approved Personal Document E-mail List a přidejte tam adresu (odkaz Add a new approved e-mail address) ve formátu @respekt.cz

  4. Nyní se přesuňte na web Respektu a přihlaste se vaším účtem, který máte spojený s předplatným Respektu.
  5. Přejděte do Správy účtu. Tento odkaz vás na stránku rovnou přesune.
  6. Ve spodní části stránky v části Odběr verze pro elektronické čtečky zadejte e-mailovou adresu vaší čtečky (koncovka @kindle.com nebo @pbsync.com). Pokud tuto adresu neznáte, najdete ji v Nastavení Amazonu, viz krok 3. Místo [email protected] budete mít svou vlastní adresu a tu u nás zaregistrujte.

Návod pro PocketBook bude upřesněn později. Děkujeme za pochopení.

Často kladené otázky

Jak si mohu předplatit Respekt do Kindle? Je předplatné pro Kindle součástí elektronického či jiného typu předplatného?

Verze pro e-čtečky je součástí digitálního předplatného Respektu. Je svázáno s vaším přihlašovacím jménem. Verze není součástí předplatného přes Apple či Google.

Další dotazy

Technické dotazy k aplikaci pište na [email protected]
Dotazy ohledně předplatného posílejte na [email protected]
Souhlas dle zákona o ochraně osobních údajů

Recenze

  • Tak jsme se konečně dočkali prvního českého periodika na Amazonu pro Kindle. Původně jsem se trochu bal, nakolik utrpí grafika. Nejen pro mě je RESPEKT spjat s trefnými kresbami Pavla Reisenauera. Naštěstí kresby na Kindlu jsou a vypadají opravdu dobře.
  • Jsem ráda, že Respekt takto vyšel vstříc i čtenářům, kteří papirovou verzi, třeba kvůli pobytu v zahraničí, nemají na dosah. A za neopomenutelné plus Respektu v Kindle považuji skutečnost, že je úplně prostý reklamy.
  • S elektronickou verzí jsem spokojen a líbí se mi, že můžu v čísle vyhledávat a používat interaktivni obsah. Myslím, že cena je rozumná. Díky za dobrou praci!
  • Výborný časopis i provedení pro Kindle. Na Kindle se mi čte lépe než papírový časopis. Z knihovny na Amazonu se dá poslat i na další registrované zařízeni, třeba iPhone.