Vesmíre, přeju si štěstí, lásku, peníze. A ty to zařiď. Sdělovat svá přání vyšším silám a nechat je, ať se o to postarají, to dělali dřív pouze předškoláci na Ježíška. Napsali dopis a dostali, co si objednali. A dneska to dělá cool část lidstva od Londýna po Soul. Název to má manifesting – překlad nevíme, ale dopis Ježíškovi je tomu asi nejblíž. Nebo také manifestování: za to nejlepší pro mě!

Jde o to zformulovat přesně svoje přání, nahlas ho vyslovit nebo i napsat. Tím by se měly uvést do pohybu blíže neurčené síly a energie a přání by se mělo splnit. Ne, špatně. Přání se splní. Podstatnou součástí manifestingu je formulovat svoje přání tak jistě, jako by to už byla pravda. Manifesting má i další pravidla. Aby to fungovalo, je potřeba, aby přání bylo konkrétní, realistické, definované v čase. Dám svému životu smysl. Hned. Ještě letos. Je třeba to říct správně, aby si to vesmír nemohl vyložit nějak po svém, jak to občas dělá Ježíšek, když místo Playstationu přinese varnou konvici. A k tomu pyžamo.

Komu by tento návod nestačil, najde jich desítky na TikToku. Tato nejnovější sociální síť provádí manifesting ve velkém a je tu přes čtyři miliardy videí s hashtagem #manifestation. Z nich ovšem stačí vidět tak tři. Všechny totiž radí: vyslov budu mít kluka, napiš budu mít kluka, napiš desetkrát budu mít kluka. A pak ten papír můžeš ještě navonět či spálit pro ještě zaručenější účinky. A všichni budou mít kluka. Anebo štěstí, lásku, peníze.

Při projíždění růžových…

I_obalka_R52
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 51 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

I_obalka_R52
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 51 článkům z tohoto vydání.
Pokud jste v článku našli chybu, napište nám prosím na opravy@respekt.cz.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.

Karolína Vránková

redaktorka

vrankova_s.jpg
Přečtěte si více článků od tohoto autora/autorky. Napsal/a jich celkem 1311

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte