Používáte nástroj pro blokování reklamy. Příjmy z reklamy umožňují naši existenci.
Podpořte nás a nástroj pro tento web vypněte (návod). Nebo si pořiďte předplatné a reklama se vám nebude zobrazovat. (E-shop)

Obtěžuje vás reklama?
Předplatitelům ji nezobrazujeme.

Reklama
 
Společnost

Právě pracuji na...

33b_R22_issova14_n.jpg
33b_R22_issova14_n.jpg • Autor: Respekt

Právě hlavně pracuju sama na sobě. Tím, že jsme s Jirkou MádlemPetrem Zelenkou před volbami klipem Přemluv bábu… píchli do vosího hnízda, spustil se kolem mě kolotoč, který rotuje dodnes a ještě asi dlouho bude. To, že vám najednou neznámí lidé začnou posílat e-maily a dopisy, ve kterých vám přejí to nejhnusnější, co si jen dovedete (nebo snad radši ani nedovedete) představit, vás prostě ovlivní. Stejně jako to, že vás jiní neznámí lidé na ulici zastavují a děkují vám a od lidí, na kterých vám záleží, přicházejí SMS, že jsou na vás pyšní. To všechno vás velmi ovlivňuje a v závěru nutí být ještě uvědomělejším, zodpovědnějším, zanícenějším, sečtělejším, prostě lepším člověkem. A proto teď pracuju hlavně sama na sobě.

33b_R22_issova14_s.jpg
33b_R22_issova14_s.jpg • Autor: Respekt
Také se chystám teď v sobotu 5. června na Avon pochod za zdravá prsa. Letos budu pochodovat už podruhé a bude to pro mě tentokrát trochu osobní. Když mě totiž před více než rokem oslovili, abych se stala jednou z ambasadorek v boji proti rakovině prsu, přiznávám, že jsem o této nemoci měla jen zběžné vědomosti a do této spolupráce jsem vstoupila, protože jsem chtěla podpořit dobrou věc. Netušila jsem, že se velmi brzy toto onemocnění objeví u milované osoby v mém nejbližším okolí. Najednou jsem s ní od počátku procházela celou léčbou, strachem, panikou, beznadějí, utěšováním a z bezprostřední blízkosti na vlastní oči viděla, jak taková…

2010_obalka_R22
Tento článek je v plném znění dostupný předplatitelům týdeníku Respekt.
Odemkněte si všech 47 článků vydání zakoupením čísla nebo předplatného. Pokud jste již předplatitel/ka, přihlaste se.

Pořízením předplatného získáte přístup k těmto digitálním verzím už v neděli ve 12 hodin:

Respekt.cz
Android
iPhone/iPad
Audioverze

I. Zadejte své údaje a zvolte způsob platby

Předplatné bude automaticky prodlužováno. Funkci můžete kdykoli zrušit.

Rychlá online platba

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Máte dotazy ohledně předplatného? Neváhejte nás kontaktovat na predplatne@economia.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den 
od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník).

Platbu kartou i on-line platbu zabezpečuje
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

2010_obalka_R22
Odemkněte tento článek
Získáte přístup ke všem 47 článkům z tohoto vydání.
Chcete-li článek okomentovat nebo nás upozornit na chybu, přihlaste se nebo se zaregistrujte. Nejzajímavější příspěvky zveřejníme.
Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.

Nejvíce hledáte